Originální popis hry
Někteří lidé rádi cestují. Jiní o cestování rádi čtou. Představte si internetový časopis, který by tyto lidi spojoval. Chtěli byste se zařadit mezi jejich travelblogery?
Travel Blog je svižná a napínavá hra o cestování. Vaším úkolem je vybrat zemi nebo země nejvhodnější pro vaši cestu a udělat to rychleji než vaši soupeři. Kolik hranic překročíte na své cestě z Francie do Ruska? Je to více nebo méně než z Norska do Turecka? Podrobná znalost mapy je výhodou, ale může být snadno poražena dobrou intuicí a rychlým rozhodováním.
Zajímavosti o 100 zemích a státech jsou zde jen jako bonus. Nejedná se o triviální hru – Travel Blog si zachovává zábavnost, i když se v mapách docela dobře vyznáte. A můžete se vsadit, že po několika hrách se vám to podaří.
(z webových stránek CGE)
Automatický překlad
Some people love to travel. Others love to read about traveling. Imagine an Internet magazine designed to bring these people together. Would you like to join ranks of their travelbloggers?
Travel Blog is a swift and thrilling game about travelling. Your task is to pick a country or countries most suitable for your trip and to do it faster than your opponents. How many borders do you cross on your trip from France to Russia? Is it more or less than from Norway to Turkey? Detailed knowledge of the map is an advantage, but can be easily beaten by good intuition and fast decision making.
The interesting facts about 100 countries and states are here just as a bonus. This is not a trivia game – Travel Blog keeps to be fun even if you get pretty familiar with the maps. And you can bet you will, after a few games.
(from CGE web site)
Dostupná rozšíření hry
Žádná dostupná rozšíření hry.
Fotogalerie
Žádné obrázky nebyly vloženy.
Pravidla
Žádné soubory nebyly vloženy.
Soubory
Žádné soubory nebyly vloženy. Pokud hledáte pravidla, můžou být ve vedlejší záložce ke hře.
3D Tisk
Žádné soubory pro 3D tisk nebyly vloženy.
Video
Žádná videa nejsou k dispozici.