Originální popis hry
Cílem tohoto rozšíření je rozvinout některé abstraktní technologie v původním Origins (např. Obsidian, Iron, Roads) a vyhnout se problémům s cyklem “nicnedělání”, které se mohou v některých hrách vyskytnout. Dalším důsledkem tohoto rozšíření je, že geografie hraje mnohem větší roli po éře I a dlouho do éry IV (což se zdá být v souladu se zamýšleným tématem vzhledem k Philovým’odkazům na Jareda Diamonda). Anglie má dobré předpoklady stát se ve III. epoše velmocí a Čínu již nelze ignorovat. Nový svět má s dobrou oporou velký potenciál růstu. A konečně, před tímto rozšířením trvala v mnoha hrách II. epocha pouze 2-3 tahy, přestože představovala více než 30 ky, a toto rozšíření doufá, že II. epochu učiní zajímavější.
Důležité: Toto rozšíření předpokládá použití rozšíření Age of Reason (IV. epocha) a nepoužívá rozšíření Animal Farm (hraje se od americké Megafauny), ale pravděpodobně se dá snadno přizpůsobit a lze použít alternativní mozkové mapy nebo hrát po Bios Megafauna.
Vlastnosti:
- 25 mapových hexů Overlays: Na překryvných mapách jsou nové zdroje, které lze
těžit (včetně uhlí, nefritu a obchodních plodin), nová cesta jižním Pacifikem do
Nového světa a událost Toba.
- 10 nových inovačních a populačních akcí: Včetně křížení, vyslanců
a publikací.
- 9 překryvů infrastrukturních tratí: S novými bonusy k infrastruktuře, včetně
Clipper Ships, ekologického zemědělství a dlážděných silnic.
- 2 barevné příručky pro hráče: Obsahuje všechny nové akce, spolu s Průvodcem terénem, Vybraným slovníčkem a Pravidly otroctví. Díky barvě se mnohem lépe
čtou (alespoň pro mě).
- Podrobná příručka: Obsahuje poznámky pod čarou na Wikipedii ve stylu
původní příručky.
- Pravidla pro přenesení hry na High Frontier
Automatický překlad
The goals of this expansion are to flesh out some of the abstracted technologies within the original Origins (e.g. Obsidian, Iron, Roads) and to avoid the problems of a cycle of “nothing to do” turns that can happen in some games. The other consequence of this expansion is that geography plays a much larger role after Era I and well into Era IV (which seems to be keeping with the intended theme given Phil’s Jared Diamond references). England is well placed to become a powerhouse in Era III and China can no longer be ignored. With a good foothold, the New World has great growth potential. Finally, before this expansion, in many games, Era II only lasted 2-3 turns despite representing over 30 ky and this expansion hopes to make Era II more interesting.
Important: This expansion assumes use of the Age of Reason Expansion (Era IV) and does not use the Animal Farm Expansion (playing from American Megafauna) but can likely be easily adapted and can use the alternate brain maps or be played after Bios Megafauna.
Features:
- 25 Map Hex Overlays: Featured on the overlays are new resources to be
exploited (including Coal, Jade and Trade Crops), a new south Pacific Route to
the New World and the Toba Event.
- 10 New Innovation and Population Actions: Including Interbreeding, Emissaries
and Publication.
- 9 Infrastructure Track Overlays: With new Infrastructure bonuses including
Clipper Ships, Organic Farming and Paved Roads.
- 2 Full Color Player Guides: Includes all the new Actions, along with a Terrain
Guide, Selected Glossary and Slavery Rules. The Color makes it much easier to
read (at least for me).
- A Detailed Manual: Includes Wikipedia based footnotes in the style of the
original manual.
- Rules for porting the game over to High Frontier
Fotogalerie
Žádné obrázky nebyly vloženy.
Pravidla
Žádné soubory nebyly vloženy.
Soubory
Žádné soubory nebyly vloženy. Pokud hledáte pravidla, můžou být ve vedlejší záložce ke hře.
3D Tisk
Žádné soubory pro 3D tisk nebyly vloženy.
Video
Žádná videa nejsou k dispozici.